Automatyka

Wszystkie kotły i pompy ciepła do prawidłowej pracy potrzebują odpowiedniego oprogramowania, które będzie kontrolowało pracę i monitorowało stan urządzenia. Wyjątkowo proste w obsłudze konsole posiadają różne wersje językowe oraz nadają się do sterowania wszystkimi rodzajami systemów grzewczych – zarówno tymi podstawowymi, jak i bardziej skomplikowanymi. Wszystkie konsole DIEMATIC przystosowane są do kotłowni średniej i dużej mocy oraz mają możliwość sterowania obiegiem kotłowym. Konsole dopasowują się bez jakiegokolwiek wstępnego nastawiania -są samoadaptacyjnie.

Marka De Dietrich słynie z najlepszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wśród producentów urządzeń i systemów grzewczych na świecie. Przedstawiciele firmy dbają aby współpracujące z nimi serwisy wyróżniały się fachowym podejściem do Klienta, szybką i miłą obsługą oraz przestrzeganiem wszelkich norm bezpieczeństwa. Fabryczny Serwis De Dietrich-Oertli w Warszawie jest autoryzowanym, rekomendowanym serwisem wszystkich urządzeń marki De Dietrich w Polsce. Oprócz napraw gwarancyjnych kotłów i urządzeń grzewczych, oferuje również pełen serwis automatyki i osprzętu elektronicznego.

 

Fabryczny Serwis De Dietrich-Oertli oferuje serwis automatyki producenta marki De Dietrich, poniżej wymienionych modeli.

SYTEMY REGULACJI –AUTOMATYKA De Dietrich
TERMOSTATY POKOJOWE
REGULATORY POKOJOWE
KONSOLE STEROWNICZE DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE DIALOGOWE –EASYMATIC, EASY RADIO
REGULATORY NAŚCIENNE
REGULATOR POGODOWY TYPU:
DIEMATIC
DIEMATIC M
DIEMATIC –M –DELTA
DIEMATIC 3
DIEMATIC VM i SYSTEM