O firmie

WIERTNICZA WIDOK 1 (1)

Serwis De Dietrich –Oertli jest autoryzowanym serwisem fabrycznym firmy De Dietrich w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie na ulicy Rumiana 7A.

Serwis De Dietrich-Oertli funkcjonuje na polskim rynku od 1992 roku. Swoją działalność rozpoczął jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednak w 1999 roku został przejęty w 100% przez Dietherm S.A i od tamtej pory funkcjonuje jako jej spółka córka.

Na przełomie roku 2009 i 2010 firma De Dietrich przyznała spółce tytuł fabrycznego serwisu marki De Dietrich w Polsce i od tamtej pory spółka funkcjonuje jako Fabryczny Serwis De Dietrich-Oertli.

Obecnie Serwis De Dietrich-Oertli świadczy szeroki zakres usług serwisowych i konserwacyjnych w województwie Mazowieckim. Spółka Serwis De Dietrich-Oertli obsługuje i nadzoruje kilkaset kotłów i kotłowni przemysłowych oraz kilka tysięcy kotłów z grupy techniki domowej, dzięki czemu rok rocznie poszerza grupę swoich klientów.

Serwis De Dietrich-Oertli specjalizuje się przede wszystkim w serwisowaniu takich urządzeń grzewczych jak kotły DE DIETRICH w tym również oferuje:

– serwis kotłów REMEHA (Avanta i inne Modele)

– serwis kotłów Schäfer (Innovens, DC Modele)

– serwis kotłów BAXI (Mainfour)

– serwis kotłów BROTJE (Zena)

Ponadto oferujemy serwis palników DE DIETRICH oraz serwis palników OERTLI, a także serwis innych urządzeń grzewczych.

Serwis De Dietrich-Oertli jako serwis fabryczny posiada na własnym stanie magazyn części zamiennych tj. ok 1500 pozycji do kotłów, automatyki, palników gazowych i olejowych. Części zamienne do urządzeń grzewczych przeznaczone są na potrzeby własnej działalności oraz do sprzedaży do serwisów i klientów indywidualnych z rejonu Warszawy i  Mazowsza.