Kotły Przemysłowe De Dietrich

Seria kotłów Innovens Pro

Innovens Pro to kotły przemysłowe De Dietrich z serii naściennych gazowych kotłów kondensacyjnych przeznaczonych wyłącznie do centralnego ogrzewania. Wyposażone są w klapę spalin, która zabezpiecza kocioł przed brakiem ciągu i tym samym zapewnia niską emisję zanieczyszczeń NOx. Kotły dostosowane są również do pracy w kaskadzie ze wspólnym odprowadzaniem spalin. Roczna sprawność eksploatacyjna kotłów Innovens Pro wynosi do 110%. Korpus kotłów wykonany jest ze stopu aluminiowo-krzemowego.

Seria kotłów Elidens DTG

Elidens DTG to kolejny stojący gazowy kocioł kondensacyjny De Dietrich, który wyposażony jest do pracy z gazem ziemnym, z możliwością przezbrojenia go na propan. Kocioł zapewnia niską emisję zanieczyszczeń i szeroki zakres modulacji od 18 do 100%. Jego maksymalna roczna sprawność eksploatacyjna osiąga 110%. Palnik gazowy kotła ze wstępnym zmieszaniem wykonany jest ze stali nierdzewnej o powierzchni wykonanej ze splecionych włókien metalowych.

Kotły C 230 -..ECO

Kotły przemysłowe C 230 – … Eco to stojące gazowe kotły kondensacyjne o zmniejszonej powierzchni, które ustawione są fabrycznie do pracy z gazem ziemnym. Osiągają roczną sprawność eksploatacyjną 109% oraz zapewniają niską emisję zanieczyszczeń NOx poniżej 62 mg/kWh i CO poniżej 19 mg/kWh. Kotły posiadają palnik ze wstępnym zmieszaniem, modulujący w zakresie 18 – 100% mocy.

Kotły C 330-… ECO, C 630 – … ECO

Przemysłowe kotły z serii C 330 – … Eco oraz C 630 – … ECO to stojące gazowe kotły kondensacyjne, których roczna sprawność eksploatacyjna osiąga 109%. Kotły zapewniają niską emisję zanieczyszczeń NOx poniżej 60 mg/kWh i CO poniżej 20 mg/kWh. Posiadają również palnik z całkowitym wstępnym zmieszaniem, modulujący w zakresie 15(20) – 100% mocy. Dzięki temu moc kotła dostosowana jest do rzeczywistego zapotrzebowania instalacji. System Venturi, który utrzymuje stały stosunek powietrza/gazu, zapewnia optymalną jakość spalania w całym zakresie mocy kotła. Dodatkowo modulujący wentylator gwarantuje niski poziom hałasu pracy kotła oraz obniżone zużycie energii elektrycznej. Kotły również wyposażone są w rolki z prowadnicą, które ułatwiają umieszczenie ich w kotłowni.

Kotły z serii GTU C

Kotły z serii GTU C to olejowe kotły kondensacyjne ze zintegrowanym jedno lub dwu-stopniowym palnikiem nadmuchowym, który zapewnia niską emisję zanieczyszczeń poniżej 100 mg/kWh. Ich roczna sprawność eksploatacyjna wynosi do 104%. Posiadają komorę spalania z trzyciągowym przepływem spalin oraz wzmocnioną izolację, która zapewnia małe straty przestojowe kotła. Korpus kotła wykonany jest żeliwa eutektycznego.

Kotły z serii GT

Kotły przemysłowe De Dietrich z serii GT to niskotemperaturowe kotły olejowe/gazowe wykonane z żeliwa eutektycznego. Posiadają komorę spalania z trzy lub cztero-ciągowym przepływem spalin oraz wzmocnioną izolację. Ich roczna sprawność eksploatacyjna mieści się w zakresie od 94 do 95,2 %.

Kotły CA 430, 530

Kotły przemysłowe De Dietrich CA 430 i 530 to stalowe kotły olejowe/gazowe z trzyciągowym przepływem spalin. Posiadają wzmocnioną izolację co jest ich przewagą wśród innych przemysłowych urządzeń grzewczych. Wyposażone są również w cztery konsole sterowania kotłami z możliwością wyboru funkcji priorytetu ciepłej wody użytkowej.