Palniki olejowe i gazowe

Każdy rodzaj kotłów grzewczych renomowanej marki De Dietrich, ma specjalnie dopasowany palnik, który jest odpowiedzialny za wydajność i bezpieczeństwo jego pracy. Istnieją trzy najpopularniejsze rodzaje palników. Pierwszy z nich to palnik atmosferyczny, który jest stosowany w kotłach gazowych. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest za pomocą inżektora i dostarczane jest do komory spalania. Drugi typ to palnik modulacyjny, który reguluje moc grzewczą kotła dopasowując ilość wytwarzanego ciepła do budynku. Jest zautomatyzowany i reaguje na zmienną temperaturę powietrza na zewnątrz. Ostatni rodzaj to palnik nadmuchowy, który występuje zarówno w wersji olejowej i gazowej. Olejowy montowany jest w małych urządzeniach, natomiast wersja gazowa stosowana jest w kotłach o średniej i dużej mocy.

Oferujemy pełen serwis palników olejowych i gazowych renomowanych producentów De Dietrich, Oertli oraz Riello w Warszawie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki De Dietrich na terenie Polski. Nasze długoletnie doświadczenie i zdobyte w tym czasie umiejętności pozwalają na świadczenie profesjonalnych usług serwisowych. Dzięki otwarciu magazynu z częściami zamiennymi, jesteśmy w stanie realizować zlecenia klientów w krótkim czasie.

 

Fabryczny Serwis De Dietrich-Oertli oferuje serwis palników olejowych i gazowych producentów marek De Dietrich, Oertli, Riello. Poniższa tabela przedstawia modele przez nas serwisowane.

Palniki olejowe i gazowe
PALNIKI OLEJOWE De Dietrich TYPU:
M100S
M200S
M300S
M40
PALNIKI GAZOWE De Dietrich TYPU:
G
G 300 S
G40
G50
PALNIKI OLEJOWE OERTLI:
JEDNOSTOPNIOWE
DWUSTOPNIOWE
MODULOWANE
PALNIKI GAZOWE OERTLI:
JEDNOSTOPNIOWE
DWUSTOPNIOWE
MODULOWANE
PALNIKI OLEJOWO-GAZOWE RIELLO::
DWUSTOPNIOWE
MODULOWANE